background image
Vyhľadať obchod

Moja pleť, moje pravidlá s online analýzou pleti od Marionnaud


Chcete svojej pokožke dopriať špeciálne prispôsobenú starostlivosť? Alebo chcete porozumieť svojej pleti bez toho, aby ste museli ovládať zložité pravidlá? Ak áno, Marionnaud má pre vás presne to, čo potrebujete: online analyzátor pleti. Jediné, čo potrebujete, je selfie a pár minút času!

Nájdi to najlepšie pre svoju pleťInstrumentul inovator de Analiză online a tenului te ajută să descifrezi nevoile individuale ale tenului tău și creează rapid o rutină personalizată de îngrijire a pieInovatívny online analyzátor pleti vám pomôže dešifrovať individuálne potreby vašej pokožky a rýchlo zostaviť efektívny, no nenáročný osobný program starostlivosti s vysoko účinnými produktmi poskytujúcimi špecifické riešenia pre vašu pleť.

Vďaka inovatívnej kozmetickej technológii sa môžete stať expertom na svoju pleť. Krása online poradenstva navyše spočíva v bezkontaktnosti celého procesu. Môžete ho absolvovať v pohodlí domova a výsledok bude k dispozícii okamžite.

Ako to fungujeNaša online analýza pleti pozostáva len z 5 krokov; napokon, inteligentná starostlivosť o pleť sa vždy začína inteligentnou konzultáciou! V procese tvorenom niekoľkými krokmi budete odpovedať na otázky, na základe ktorých zistíme, ako sa môžete čo najlepšie starať o svoju pleť.

Na začiatku procesu sa vás spýtame na vek, pohlavie a miesto pobytu. Každý z týchto faktorov má veľký vplyv na vzhľad a stav vašej pokožky a na to, ktoré produkty budú pre vás najvhodnejšie.

Náš online analyzátor pleti však bude chcieť vedieť o vašej pleti viac. Aký máte typ pleti? Je suchá? Alebo máte mastnú pleť? A čo kožné problémy? Pozrite sa do zrkadla a označte všetko, čo pre vás platí. Máte okolo očí vrásky? Alebo máte sklon k začervenaniu či opúchaniu viečok? Čím viac informácií analyzátoru poskytnete, tým lepšie prispôsobený program starostlivosti získate!

Potom sa usmejte! Na analýzu budeme totiž potrebovať vašu selfie alebo priamo nasnímanú fotografiu. Pomocou nej analyzátor za pár okamihov vykoná online diagnostiku stavu pleti!

Následne si budete môcť pozrieť hĺbkovú analýzu svojej pleti. V podrobnom rozbore uvidíte, ktoré aspekty vašej pleti si podľa nášho analyzátora vyžadujú pozornosť. Môže to byť textúra pokožky, tmavé kruhy alebo jemné vrásky.

Výsledky

Okrem podrobného rozboru vašej pokožky vygeneruje online analyzátor pleti aj denný program starostlivosti o pleť s využitím vysokoúčinných produktov z portfólia luxusných značiek, ktoré Marionnaud ponúka. Objavte účinný čistiaci prípravok najvhodnejší pre vašu pokožku, séra zamerané na špecifické problémy vašej pleti, identifikované analyzátorom, či zvlhčujúce prostriedky, vďaka ktorým vaša pleť opäť zažiari.

Si pripravený

Ste pripravení objaviť svet sofistikovanej starostlivosti o pleť s online analyzátorom pleti od Marionnaud?

Spustiť analýzu
replace alt tag