background image
Vyhľadať obchod
PODMIENKY KU KAMPANIAM


 

IBA PRE ČLENOV!

- 30 % na všetko iba s vernostnou kartou

Akcia platí v predajniach aj online v termíne 21. - 31. 5. 2024 iba s vernostnou kartou, zľavy nie je možné sčítať ani uplatniť na nákup darčekových kariet či obalového materiálu. Platí do vypredania zásob. Nevzťahuje sa na produkty kategórie STAR PRICES, značky Chanel, Bondi Sands, Shiseido a Jimmy Choo.

MAGIC MAY

- 30 % na vône veľkosti 30 ml

Akcia platí v predajniach aj online v termíne 1. - 31. 5. 2024, zľavy nie je možné sčítať ani uplatniť na nákup darčekových kariet a obalového materiálu. Platí na vybrané produkty, do vypredania zásob. Nevzťahuje sa na produkty kategórie STAR PRICES, značky Bondi Sands, Jimmy Choo, Shiseido a Chanel.

SUNNY DAYS

- 20 % pri nákupe nad 59

Akcia platí  v termíne 11. - 31. 5. 2024. Zľavy nie je možné sčítať ani uplatniť na nákup darčekových kariet a obalového materiálu. Nevzťahuje sa na produkty kategórie STAR PRICES.

VÁŠ DARČEK

Kúpte si akýkoľvek produkt na opaľovanie a dostanete plážovú tašku

Akcia platí v predajniach a online v termíne 1. - 31. 5. 2024 na vybraný tovar, do vydania zásob. Nekumuluje sa s inými zľavami a akciami.

NAŠE NAJLEPŠIE CENY

Objavte výber najpredávanejších produktov za špeciálne ceny

Akcia platí v predajniach aj online v termíne 1. 2. - 31. 12. 2024 na základe cenovej politiky Marionnaud. Platí iba na vybrané produkty alebo do vypredania zásob. Tieto produkty sú vylúčené zo zľavových ponúk či kupónov.