background image
Vyhľadať obchod

MOŽNOSTI DORUČENIA

MOŽNOSTI DOPRAVY DĹŽKA DODANIA CENA DOPRAVY
nákup do
39 €
Nákup nad
39 €
Kuriér SPS
Kuriér SPS
2 - 3 dni 4.30€ Zdarma
Kuriér dpd
Kuriér dpd
2 - 3 dni 3.45€ Zdarma
Click and Collect
Osobný odber na predajni
1- 2 dni Zdarma Zdarma
Kuriér SPS

Kuriér SPS

Doprava zadarmo nad

39 €

Kuriér dpd

Kuriér dpd

Doprava zadarmo nad

39 €

Osobný odber na predajni

Osobný odber na predajni

Zdarma

1- 2 dni

Versand mit Post


NECHAJTE SI SVOJU OBJEDNÁVKU DORUČIŤ DO VAŠEJ OBĽÚBENEJ PARFUMÉRIE NA SLOVENSKU

 
OBJEDNAŤ ONLINE
V nákupnom košíku zvoľte "Click & Collect", zadajte požadovanú pobočku a dokončite objednávku ako obvykle.
DORUČENIE
Keď objednávka opustí náš sklad, dostanete e-mail s potvrdením o odoslaní. Objednávka by Vám mala byť doručená nasledujúci pracovný deň.
VYZDVIHNUTIE
Hneď ako bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, dostanete e-mailovú správu. Na vyzdvihnutie Vám stačí číslo objednávky.

DOPRAVA

 
Objednávky z Marionnaud.sk sa doručujú iba v rámci Slovenskej republiky. Spôsob dopravy si zákazník zvolí v objednávke.


 

PODMIENKY DORUČENIALehota na odoslanie objednávky je 2 – 3 pracovné dni v závislosti od aktuálnych zásob a miesta doručenia príslušnej zásielky.Objednávky uzavreté v sobotu, nedeľu a štátne sviatky budú spracované prvý pracovný deň podľa vyššie uvedeného časového rozvrhu.Zásielky sa doručujú v pracovné dni a to v čase medzi 9:00 – 17:00 hodinou.

Všetky výrobky Marionnaud sú doručované nové, v pôvodnom balení od výrobcu. Výrobky sú zapečatené a zaistené po celý čas doručovania. Sťažnosti, čo sa týka porušeného obalu, je potrebné vzniesť počas prítomnosti kuriéra. Marionnaud.sk nenesie zodpovednosť za dlhší čas doručenia vinou udalostí mimo kontroly Marionnaudu, najmä: zásahov vyššej moci (zemetrasenia, povodne a pod.), zásahu štátnej moci, štrajkov a pod.

Objednávky budú zaslané na adresu uvedenú v objednávke ako adresa pre doručenie; vyplňte, prosím, toto políčko správne, aby ste zamedzili omeškaniu dodávky alebo mimoriadnym nákladom.NIE STE S NÁKUPOM SPOKOJNÝ?
Žiaden problém: tu nájdete všetky informácie ako tovar vrátiť https://www.marionnaud.sk/returns
livraison
V prípade, že potrebujete ďalšie infromácie, kontaktuje prosím našu zákaznícku linku prostredníctvom telefónneho čísla +421901902663 (linka je dostupná od pondelka do piatka od 8:00 - 16:00.) alebo napíšte mail na adresu: eshop@marionnaud.sk