MO┼ŻNOSTI DORU─îENIA

MO┼ŻNOSTI DOPRAVY D─╣┼ŻKA DODANIA CENA DOPRAVY
nákup do
39 €
Nákup nad
39 €
Kuriér SPS
Kuriér SPS
2 - 3 dni 4.30€ Zdarma
Kuriér dpd
Kuriér dpd
2 - 3 dni 3.45€ Zdarma
Click and Collect
Osobný odber na predajni
1- 2 dni Zdarma Zdarma
Kuriér SPS

Kuriér SPS

Doprava zadarmo nad

39 €

Kuriér dpd

Kuriér dpd

Doprava zadarmo nad

39 €

Osobný odber na predajni

Osobný odber na predajni

Zdarma

1- 2 dni

DOPRAVA

 
Objednávky z Marionnaud.sk sa doru─Źujú iba v rámci Slovenskej republiky. Spôsob dopravy si zákazník zvolí v objednávke.


 

PODMIENKY DORU─îENIALehota na odoslanie objednávky je 2 – 3 pracovné dni v závislosti od aktuálnych zásob a miesta doru─Źenia príslušnej zásielky.Objednávky uzavreté v sobotu, nede─żu a štátne sviatky budú spracované prvý pracovný de┼ł pod─ża vyššie uvedeného ─Źasového rozvrhu.Zásielky sa doru─Źujú v pracovné dni a to v ─Źase medzi 9:00 – 17:00 hodinou.

Všetky výrobky Marionnaud sú doru─Źované nové, v pôvodnom balení od výrobcu. Výrobky sú zape─Źatené a zaistené po celý ─Źas doru─Źovania. S┼ąa┼żnosti, ─Źo sa týka porušeného obalu, je potrebné vznies┼ą po─Źas prítomnosti kuriéra. Marionnaud.sk nenesie zodpovednos┼ą za dlhší ─Źas doru─Źenia vinou udalostí mimo kontroly Marionnaudu, najmä: zásahov vyššej moci (zemetrasenia, povodne a pod.), zásahu štátnej moci, štrajkov a pod.

Objednávky budú zaslané na adresu uvedenú v objednávke ako adresa pre doru─Źenie; vypl┼łte, prosím, toto polí─Źko správne, aby ste zamedzili omeškaniu dodávky alebo mimoriadnym nákladom.NIE STE S NÁKUPOM SPOKOJNÝ?
┼Żiaden problém: tu nájdete všetky informácie ako tovar vráti┼ą https://www.marionnaud.sk/returns
livraison
V prípade, ┼że potrebujete ─Ćalšie infromácie, kontaktuje prosím našu zákaznícku linku prostredníctvom telefónneho ─Źísla +421901902663 (linka je dostupná od pondelka do piatka od 8:00 - 16:00.) alebo napíšte mail na adresu: eshop@marionnaud.sk