background image
Vyhľadať obchod

MEMORANDUM

Marionnaud je dcérskou spoločnosťou CK Hutchison, renomovaného nadnárodného konglomerátu kótovaného na hlavnej burze cenných papierov v Hongkongu, ktorý má rozmanitú škálu podnikov od najväčších svetových prevádzkovateľov prístavov a maloobchodných predajcov až po spoľahlivé infraštruktúrne spoločnosti a popredné mobilné multimediálne telekomunikačné siete a zamestnáva 300 0 ako 50 trhoch.

Skupina Marionnaud je jedným z najväčších predajcov luxusnej kozmetiky v Európe s viac ako 700 offline a online obchodmi na 9 trhoch, ktorý zamestnáva vyše 4 200 ľudí.

NIEČO MÁLO Z HISTÓRIE

Bolo to v roku 1984, kedy značka Marionnaud otvorila svoju prvú parfumérii v Paríži, ponúkla luxusné kozmetické značky a otvorila tým ženám a mužom unikátny svet krásy. V roku 1998 je Marionnaud prvou sieťou parfumérií, ktorá ponúka svojim zákazníkom vernostný program a osobné služby a tým si vytvára so zákazníkmi jedinečný a trvalý vzťah. V roku 2005 sa Marionnaud stáva svetovým lídrom v oblasti predaja parfumov a luxusnej kozmetiky.

KTO SME

V Marionnaud sme pyšní na produkty a služby, ktoré ponúkame. Do našich parfumérií sa dostanú len tie najkvalitnejšie výrobky, ktoré navyše sami dôkladne preverujeme. Pretože je ponuka naozaj široká, sme pripravení pomôcť každému vybrať práve tie produkty, ktoré mu najviac vyhovujú. Nepredávame len výrobky za skvelé ceny, ale tiež ukazujeme najlepší spôsob, ako ich používať. Naším cieľom je pomôcť zákazníkom, aby naplno odhalili svoju krásu, dodať im sebadôveru, aby sa sami cítili spokojní.

Postrehy, tipy, triky, recenzie produktov, názory zákazníkov i odborníkov - vďaka tomu všetkému sme skutočnými expertmi vo svojom odbore. Sme zdrojom inšpirácie a odborných znalostí, miestom pre ženy aj mužov, kde môžu získať cenné rady. Marionnaud je miestom neustáleho objavovania, skúmania a inšpirácie.