NIEČO MÁLO Z HISTÓRIE

Bolo to v roku 1984, kedy značka Marionnaud otvorila svoju prvú parfumérii v Paríži, ponúkla luxusné kozmetické značky a otvorila tým ženám a mužom unikátny svet krásy. V roku 1998 je Marionnaud prvou sieťou parfumérií, ktorá ponúka svojim zákazníkom vernostný program a osobné služby a tým si vytvára so zákazníkmi jedinečný a trvalý vzťah. V roku 2005 sa Marionnaud stáva svetovým lídrom v oblasti predaja parfumov a luxusnej kozmetiky.

Marionnaud je dnes dcérskou spoločnosťou medzinárodnej skupiny CK Hutchison Holdings Limited (CK Hutchison. CK Hutchison pôsobí na viac, ako 50 trhoch a zamestnáva takmer 270 000 zamestnancov. Skupina podniká v 5 kľúčových oblastiach: energia, telekomunikácie, infraštruktúra, maloobchod a prístavy a k nim pridružené služby. Viac informácií nájdete tu

KTO SME

Marionnaud

V Marionnaud sme pyšní na produkty a služby, ktoré ponúkame. Do našich parfumérií sa dostanú len tie najkvalitnejšie výrobky, ktoré navyše sami dôkladne preverujeme. Pretože je ponuka naozaj široká, sme pripravení pomôcť každému vybrať práve tie produkty, ktoré mu najviac vyhovujú. Nepredávame len výrobky za skvelé ceny, ale tiež ukazujeme najlepší spôsob, ako ich používať. Naším cieľom je pomôcť zákazníkom, aby naplno odhalili svoju krásu, dodať im sebadôveru, aby sa sami cítili spokojní.

Postrehy, tipy, triky, recenzie produktov, názory zákazníkov i odborníkov - vďaka tomu všetkému sme skutočnými expertmi vo svojom odbore. Sme zdrojom inšpirácie a odborných znalostí, miestom pre ženy aj mužov, kde môžu získať cenné rady. Marionnaud je miestom neustáleho objavovania, skúmania a inšpirácie.