NIEČO MÁLO Z HISTÓRIE

Bolo to v roku 1984, kedy zna─Źka Marionnaud otvorila svoju prvú parfumérii v Parí┼żi, ponúkla luxusné kozmetické zna─Źky a otvorila tým ┼żenám a mu┼żom unikátny svet krásy. V roku 1998 je Marionnaud prvou sie┼ąou parfumérií, ktorá ponúka svojim zákazníkom vernostný program a osobné slu┼żby a tým si vytvára so zákazníkmi jedine─Źný a trvalý vz┼ąah. V roku 2005 sa Marionnaud stáva svetovým lídrom v oblasti predaja parfumov a luxusnej kozmetiky.

Marionnaud je dnes dcérskou spolo─Źnos┼ąou medzinárodnej skupiny CK Hutchison Holdings Limited (CK Hutchison. CK Hutchison pôsobí na viac, ako 50 trhoch a zamestnáva takmer 270 000 zamestnancov. Skupina podniká v 5 k─żú─Źových oblastiach: energia, telekomunikácie, infraštruktúra, maloobchod a prístavy a k nim pridru┼żené slu┼żby. Viac informácií nájdete tu

KTO SME

Marionnaud

V Marionnaud sme pyšní na produkty a slu┼żby, ktoré ponúkame. Do našich parfumérií sa dostanú len tie najkvalitnejšie výrobky, ktoré navyše sami dôkladne preverujeme. Preto┼że je ponuka naozaj široká, sme pripravení pomôc┼ą ka┼żdému vybra┼ą práve tie produkty, ktoré mu najviac vyhovujú. Nepredávame len výrobky za skvelé ceny, ale tie┼ż ukazujeme najlepší spôsob, ako ich pou┼żíva┼ą. Naším cie─żom je pomôc┼ą zákazníkom, aby naplno odhalili svoju krásu, doda┼ą im sebadôveru, aby sa sami cítili spokojní.

Postrehy, tipy, triky, recenzie produktov, názory zákazníkov i odborníkov - v─Ćaka tomu všetkému sme skuto─Źnými expertmi vo svojom odbore. Sme zdrojom inšpirácie a odborných znalostí, miestom pre ┼żeny aj mu┼żov, kde mô┼żu získa┼ą cenné rady. Marionnaud je miestom neustáleho objavovania, skúmania a inšpirácie.