background image
Vyhľadať obchod

MARIONNAUD ONLINE SLUŽBY

Máme pre vás dobrú správu! Tím Marionnaud pripravil ALLO BOUTIQUE! Odteraz si môžete nákupy uľahčiť vďaka novým službám!

Nie ste si istí výberom produktov?

Využite možnosť online živej konzultácie s našimi vybranými beauty konzultantkami. Online vám priamo z predajne poradia s výberom vhodného produktu, na kamere vám ich môžu ukázať a predstaviť. A nebojte sa, vy vidíte nás, ale my vás nie. Z vašej strany sa prenáša iba zvuk a vaše súkromie nie je narušené. Služba je dostupná od pondelka do piatka 10.00 – 18.00 hod.

OBJAVTE

Objednajte si svoje obľúbené produkty cez Whatsapp. Stačí cez aplikáciu kontaktovať ktorúkoľvek parfumeriu Marionnaud, v ktorej si chcete objednávku urobiť a náš personál sa o všetko postará. Služba je Vám k dispozícii v pracovné dni od 9:00 do 17:00.

Zoznam Kontaktov

Nenašli ste na našom e-shope Váš obľúbený produkt, ktorý obvykle nakupujete v parfumérii? Nevadí, zavolajte priamo na predajňu a naše beauty konzultantky sa o všetko postarajú. Produkt Vám pripravia priamo na predajni, kde si budete môcť váš nákup vyzdvihnúť. Služba je Vám k dispozícii od 9:00 do 17:00.

Zoznam Kontaktov

Potrebujete poradiť?

Zavolajte nám na špeciálnu telefónnu linku, kde vám skúsená beauty konzultantka pomôže vybrať najvhodnejšie produkty. Zároveň vám pomôže s celým nákupným procesom na e­shope, aby priebeh a doručenie objednávky prebehol úspešne. Služba je dostupná od pondelka do piatka 9.00 – 16.00 hod.

OBJAVTE

Vyzdvihnite si objednávku na predajni

Svoju objednávku si môžete nechať zaslať priamo do našej predajne. Akonáhle tam pre vás bude pripravená, budeme vás informovať a vy si ju budete môcť vyzdvihnúť po dobu 10 dní.

OBJAVTE

Online analýza pleti

Hľadáte produkt pre starostlivosť o pleť a nie ste si istý výberom? Využite náš online nástroj, ktorý po zadaní niekoľkých základných informácií o vás detailne vyhodnotí potreby vašej pleti. A rovno vám odporučíme konkrétne produkty, ktoré si jedným kliknutím môžete rovno objednať.

OBJAVTE