INFORMÁCIE O PRODUKTE

#

 

GUCCI FLORA
GORGEOUS GARDENIA

Uniknite do zeme plnej fantázie a radosti s vôňou Gucci Flora Gorgeous Gardenia. Nová delikátna parfumovaná voda Gucci Flora Gorgeous Gardenia s kvetinovými, a pritom jemne sladkými tónmi spúšťa novú kampaň plnú kvetov a huňatých zvieratiek. Charakteristická kvetinová vôňa pre všetky slobodné ženy plné pozitívnej energie.

 

 


KAMPAŇ

 

Kampaň #FloraFantasy je cesta ružovým, sladkým svetom inšpirovaná japonskou animovanou rozprávkou a plná odkazov na populárnu hudbu, kde viac je viac. „Inšpiráciou je Miley Cyrus, umelkyňa s rokenrolovou a zároveň eklektickou dušou… Pretože kto hovorí, že niekto s rokenrolovým štýlom nemôže žiť v kvetinovom svete a stelesňovať vesmír flóry?“ Alessandro Michele.

 

 

NOVÁ PARFUMOVANÁ VODA

 

Nová parfumovaná voda Gucci Flora Gorgeous Gardenia prináša vyššiu koncentráciu vyjadrenia originálnej toaletnej vody. Nová silueta lakovaného flakónu ružovej farby a charakteristický kvetinový vzor ostal súčasťou vízie Alessandra Micheleho.

 

 

VÔŇA

Delikátna porcia radosti vytvorená okolo kvetu gardénie zmiešaná so slnečnou vôňou absolútneho jazmínu, veselým akordom kvetu hrušky a sladkým akordom hnedého cukru.
 

OBJAVTE VIAC S MILEY

 

Mohlo by vás zaujímať

0 of 10

Naše odporúčania

0 of 9