background image
Vyhľadať obchod

HAIR RITUEL BY SISLEY

Sisley

Sisley využíva svoje odborné znalosti v oblasti starostlivosti o krásu a zdravie vlasov.

Hair Rituel by Sisley predstavuje jednoduchý a nenahraditeľný rituál na okamžitú krásu a dlhodobú starostlivosť o pokožku hlavy a vlasové vlákna.

Sisley

ČISTÉ A UHLADENÉ

Prvý nevyhnutný krok na udržanie krásy vlasov, ktorý zároveň dodáva vitalitu a energiu vlasovej pokožke a vlasom po celej dĺžke.

Objavte
Sisley

POKOŽKA A STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Starajte sa o pokožku hlavy a dodajte vlasovým vláknam hustotu, silu a krásu... Objavte starostlivosť o pokožku a vlasy Hair Rituel by Sisley.

Objavte
Sisley

STYLING A SKRÁŠLENIE

Stylingová a skrášľujúca starostlivosť o vlasy Hair Rituel by Sisley. Skrášľujúci olej, sprej na objem vlasov a ochranný sprej...

Objavte

NAJLEPŠIE VLASTNOSTI NA STAROSTLIVOSŤ A SKRÁŠLENIE VAŠICH VLASOV

Sisley

Výskum Sisley dáva svoje odborné znalosti v oblasti kondicionačných procedúr do služieb krásnym vlasom a vychádza pritom z dvoch skutočností: zloženie a fungovanie buniek v pleti a vo vašej vlasovej pokožke sú veľmi podobné a faktory, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú krásu pleti (stres, únava, znečistenie, genetické starnutie...), sú rovnaké ako tie, ktoré poškodzujú vlasy.

Hair Rituel by Sisley vytvorilo s využitím účinných koncentrovaných extraktov rastlinného pôvodu, éterických olejov, minerálov, vitamínov alebo proteínov rad mimoriadne účinnej starostlivosti pre mužov a ženy s cieľom venovať vlasom rovnakú pozornosť, akú venujeme pleti.

KOMPLEXNÝ PRÍSTUP

Sisley

Vlasová cibuľka v pokožke hlavy je živou súčasťou vlasov, ktorá je zodpovedná za kapilárnu vitalitu s produkčnou jednotkou, kde sa koncentrujú bunky podieľajúce sa na tvorbe vlasov, ich hustote a ochrane ich prirodzenej farby.

Čo sa týka kapilárneho vlákna, sú za ochranu, pevnosť a pružnosť vlasov zodpovedné tri vrstvy (pokožka, dreň a kôra). Tieto vrstvy potrebujú na zachovanie svojej štruktúry proteíny a lipidy.

Preto Hair Rituel by Sisley ponúka starostlivosť, ktorej cieľom je revitalizácia vlasovej pokožky a obnova kapilárnych vláken pre komplexné, okamžité a dlhodobé výsledky.

PREUKÁZANÉ ÚČINKY

Sisley

Účinnosť preukázaná klinickými testami, ale aj odborníkmi a kaderníkmi.

Hair Rituel by Sisley zahŕňa účinné komplexy prispôsobené každej potrebe a špeciálne venované vlasovej pokožke a kapilárnemu vláknu:

Na vlasovú pokožku: OŽIVUJÚCI A POSILŇUJÚCI KOMPLEX

(zinok, meď, horčík, vitamín B6, provitamín B5, vitamín acetát), ako aj odborné aktívne ingrediencie, ako sú arginín, ryžové proteíny a vitamínový peptid na podporu kapilárnej hustoty, a extrakt z ľanu a zo špaldy chrániaci prirodzenú farbu vlasov a prírodný alfa-bisabol, ktorý upokojuje citlivú pokožku hlavy.

Na kapilárne vlákno: OBNOVUJÚCI KOMPLEX

zložený z ceramidovej aktívnej zložky (analóg ceramidov) a bavlnených proteínov, ktoré pomáhajú posilňovať proteínovú a lipidovú štruktúru vlasov. Okrem toho existujú aj zmäkčujúce, vyživujúce a revitalizačné hydratačné oleje (bambucké maslo, makadámia, kamélia, lieskový orech, moringa, marakuja, bavlníkové semienka), ktoré vyživujú a obnovujú kapilárne vlákno a dodávajú vlasom hebkosť a lesk.

ZMYSLOVÉ AKTÍVNE ZLOŽKY

Sisley

ULTRA ZMYSLOVÉ TEXTÚRY

Každá starostlivosť Hair Rituel by Sisley je kombináciou technológie a mimoriadneho efektu na rozjasnenie zmyslov. Ide o dobre aplikovateľné textúry, ktoré ideálne pôsobia na vlasovú pokožku a kapilárne vlákna: hodvábne sérum, vzácny olej, ľahká a krémová maska, šampóny a kondicionéry bez sulfátov a s jemnou vzdušnou penou.


AKTÍVNA VÔŇA, KTORÁ PODPORUJE VITALITU KAPILÁR*


Vôňa, ktorou sa celý rad HAIR RITUEL by Sisley vyznačuje, spája citrusové a drevité tóny verbeny, citróna, kvetu broskyne a jantáru. Je to viac ako vôňa. Tento koncentrát obsahuje viac ako „aktívne jadro“ založené na extraktoch prírodného pôvodu zložených z mimózy, éterických olejov z cyprušteka a zo zálivu Svätého Tomáša, ktoré sa podieľajú na kapilárnej vitalite tým, že prispievajú k dodávaniu živín do vlasov*. *pre produkty aplikované k vlasovým koreňom