background image
Vyhľadať obchod
Sisley Image

HAIR RITUEL BY SISLEY


Starajte se o Vaše vlasy rovnako ako o pleť

Hair Rituel by Sisley je príbehom úspechu revolučných technológií v starostlivosti o vlasy. Vychádza z rozsiahlych fytokozmetických poznatkov o pleti, vlasovej pokožke a inovatívnych princípov materskej spoločnosti Sisley Paris a ponúka účinné prípravky s vysokou koncentráciou účinných látok špeciálne určené pre pokožku hlavy a vlasové vlákna pre mužov aj ženy.

Produkty vynikajú koncentrovaným a vysoko účinným zložením s minerálmi, vitamínmi a proteínmi, ktoré pomáhajú zlepšiť zdravie, lesk a celkovú kvalitu vlasov a pokožky hlavy. Sú testované dermatológmi a odborníkmi na starostlivosť o vlasy a vďaka dvom základným komplexom účinných látok sú výsledky okamžite viditeľné a dlhotrvajúce.

Objavte špičkové produkty a naučte sa rituál, ktorý premení Vaše vlasy na skutočnú korunu krásy. Spolu s nimi si pozrite sortiment výrobkov od Sisley Paris.

Hair Rituel by Sisley

Nechajte sa unášať dotykmi prírody

Produkty Hair Rituel by Sisley v sebe ukrývajú účinné aktívne zložky prírodného pôvodu. Súhra starostlivo vybraných rastlinných výťažkov, minerálov, vitamínov a esenciálnych olejov prispieva k obnove bunkových mechanizmov vlasovej cibuľky, obnovuje vitalitu vlasov a pri každom použití prebúdza Vaše zmysly.

Hair Rituel by Sisley

Mimoriadna starostlivosť pre každého

Vďaka svojmu reštrukturalizačnému komplexu starostlivosť Hair Rituel od Sisley posilňuje vlasové vlákna a pomáha spevniť ich proteínovú a lipidovú štruktúru. Okrem toho revitalizačný a posilňujúci komplex podporuje vitalitu vlasov a chráni pokožku hlavy. To vytvára jedinečný unisex prístup vhodný pre mužov aj ženy.


OŠETRUJÚCE PRODUKTY


Hair Rituel by Sisley

Účinné duo proti lupinám

Objavte účinné riešenie problému lupín. Produkty Soothing Anti-dandruff Shampoo a Soothing Anti-dandruff Cure čistia pokožku hlavy, upokojujú podráždenie a lieči základné faktory zodpovedné za vznik lupín. Obnovte rovnováhu pokožky hlavy pomocou aktívnych zložiek prírodného pôvodu.

Hair Rituel by Sisley

Vlasový elixír mladosti

Revitalizing Fortifying Serum je intenzívna kúra, ktorá spomaľuje vypadávanie a šedivenie vlasov, zmierňuje nepríjemné pocity a prispieva k hustejším a silnejším vlasom. Je základom každého rituálu starostlivosti o vlasy.

Hair Rituel by Sisley

Superhrdina v starostlivosti o vlasy

Termoaktívne zloženie krému The Cream 230 pripraví Vaše vlasy na úpravu až do teploty 230 °C. Chráňte svoje vlasové vlákna, aby zostali hodvábne a očarujúce aj po úprave aktívnym teplom.

Hair Rituel by Sisley

Prémiová kolekcia kefiek

Dodajte svojim vlasom požadovaný vzhľad pomocou našich kief na vlasy. Jemne rozčesávajú vlasy, stimulujú pokožku a vďaka kvalitnému spracovaniu a premyslenému dizajnu dosiahnete neprehliadnuteľný lesk a neodolateľnú hebkosť.