Calvin Klein WOMEN
Calvin Klein WOMEN

WOMEN neoznačuje jednu ženu, ale niekoľko žien ... Skupinu osobností, z ktorých každá má svoj osobitý hlas. Prvá vôňa vytvorená Rafe Simonsom pre Calvin Klein. Vôňa hľadá inšpiráciu v rozličnej a pestrej identite modernej ženskosti. Kampaň CALVIN KLEIN WOMEN s výlučne ženským obsadením predstavuje legendárne ženy niekoľkých generácií a oslavuje hrdinky súčasnej kultúry.


Vôňa


KVETINOVO - DREVITÁ

Svetlo ružová vôňa spája silu s krehkosťou, sviežosť s ťažkou zmyselnosťou a opiera sa o tri kľúčové ingrediencie: nežné okvetné plátky pomarančového kvetu, svieže plody eukalyptu a aljašský céder. CALVIN KLEIN WOMEN je hrou kontrastov, tak pestrých, ako osobnosti žien, ktoré ich inšpirovali.


Nakúpte teraz!
Calvin Klein WOMEN

HLAVNÉ ZLOŽKY

Calvin Klein WOMEN

3. Eukalyptus

Calvin Klein WOMEN

2. Pomarančový kvet

Calvin Klein WOMEN

1. Aljašský céder


KAMPAŇ


Lupita Nyong'o a Saoirse Ronan spolu vystupujú v pozoruhodných portrétoch nafotených Anne Collier. Spoločne upútavajú a pozývajú do vesmíru Calvin Klein.


NAŠE ŽENY


LUPITA NYONG’O

Lupita Nyong'o sa nevenuje len herectvu, ale zároveň vystupuje ako občianska aktivistka a bojuje za ľudské práva. Absolútne sa stotožňuje s rolami, aby sa ,čo najviac vcítila do postavy a priniesla tak novú úroveň emócií do svojho hereckého výkonu - je vnímaná ako jeden z najväčších talentov svojej doby.

SAORISE RONAN

Držiteľka Zlatého glóbusu a troch nominácií na cenu Akadémie. Medzi najžiarivejšie hviezdy Hollywoodu sa Saoirse dostala vďaka sile svojho prejavu a neuveriteľnej schopnosti stvárniť rôznorodé postavy, ktorým vdýchla život a opravdivosť.

Calvin Klein WOMEN
Calvin Klein WOMEN
Calvin Klein WOMEN
Calvin Klein WOMEN