background image
Vyhľadať obchod

BOSS THE COLLECTION

Predstavujeme #BOSSTheCollection, jedinečný šatník vôní inšpirovaný ikonickými kúskami pánskeho oblečenia.

Každá príležitosť má svoj dress code, každá príležitosť má svoju vôňu. Hneď na prvý pohľad spoznáte, že muž má na sebe outfit od BOSS. Táto nadčasová elegancia, kvalita a mimoriadny štýl je teraz tiež vyjadrená unikátnou vôňou napárovanou na jeden z ôsmich must-have v pánskom šatníku: BOSS The Collection.

BESTSELLERY

Vyskúšajte to najlepšie z jedinečných kompozícií BOSS. Každý flakón v sebe ukrýva iné nóty inšpirované pánskym šatníkom. Nájdite tú svoju jedinečnú kombináciu s exkluzívnym radom BOSS The Collection!

BOSS

BOSS THE COLLECTION
ENERGETIC FOUGERE

Inšpirovaná cestovným oblekom, Energetic Fougere je vôňa pre mužov predstavujúca prísľub dokonalej siluety. Vrchné tóny artemisie dodávajú vôni aromatickú sviežosť. Základ vône je obohatený o krémové santalové drevo vytvárajúce elegantný dojem, dlhotrvajúci rovnako ako látka, ktorá sa nikdy nekrčí.

BOSS

BOSS THE COLLECTION
VIGOROUS COLOGNE

Vigorous Cologne je vôňou pre mužov, ktorá vyjadruje klasickú bezchybnú bielu košeľu - alfa a omega každej skrine elegantného muža a symbol nadčasového štýlu. Ikonické citrusové zloženie je zintenzívnené drevitým pačuli, ktoré dodáva hlbší charakter samotnej vôni.

BOSS

BOSS THE COLLECTION
ELEGANT VETIVER

Elegant Vetiver je vôňou pre mužov, ktorá predstavuje čisté potešenie z obliekania si obleku šitého na mieru. Táto mužná a sofistikovaná eau de parfém prebúdza eleganciu vetiveru s akcentom pistácií.

DOKONALE NA MIERU

Rovnako ako krajčír pracuje na dokonalom strihu, tak aj každá vôňa z BOSS The Collection bola dokonala vybraná. Flakón v elegantnom štýle je doplnený o etiketu inšpirovanú v módnom svete. Lesklý povrch pripomína samotnú látku.