background image
Vyhľadať obchod
Header Mobile Header

Limitovaná edícia

Vianočná kolekcia

Majestic Winter

PERFEKTNÝ DARČEK, PRETOŽE POCHÁDZA OD VÁS

Pred Vianocami

MOJA ZIMNÁ STAROSTLIVOSŤ

Urobte si cez sviatky chvíľku pre seba s našou elegantnou sadou starostlivosti o pleť. V Marionnaud sme pre Vás vytvorili set produktov, ktoré sú nevyhnutné pre základy zimnej hydratácie pre všetky typy pleti.

MOJA PRÍRODNÁ STAROSTLIVOSŤ

Tento sortiment spája to najlepšie z radu GREEN, ktorý kombinuje zmyslové textúry a jemné vône pre skrášľovací rituál prírodných ošetrení, ktorý si môžete dopriať alebo darovať pod vianočný stromček.

STAROSTLIVOSŤ O SEBA

Ponorte sa na chvíľu do upokojujúceho sveta. Medzi týmito krabičkami je ukrytý ideálny darček pre vašich blízkych. Alebo pre vás? Je čas odložiť prípravy na sviatky a nechať sa rozmaznať našimi štyrmi krabičkami, ktoré ukrývajú všetko pre pohodu. Každá krabička je venovaná jednému radu: make-up, starostlivosť o pleť, vôňa, kúpeľ.


ROZHOVOR V DIELNI GARANCE TRESARRIEU

Ilustráciu vianočnej kolekcie Marionnaud špeciálne navrhla Garance Tresarrieu, francúzska špecialistka na Toile de Jouy. Náš vzor Toile de Jouy rozpráva majestátny príbeh vianočnej Marionnaud prostredníctvom 4 scén. Objavte proces vytvárania tohto elegantného a jedinečného vzoru, ktorý nám popísala sama Garance.


Vianočný príbeh, ktorý predstavuje Marionnaud

Scéna 1 - Zoznam želaní

Jedno decembrové popoludnie malé dievčatko v kabáte stavia snehuliaka a popri tom recituje zoznam želaní pre Ježiška. Jej matka sedí na kovanom záhradnom stole a píše zoznam želaní svojej dcéry.

Scéna 2 - Objav

Je krásny zasnežený zimný deň. Mama s dcérou idú na prechádzku, obe schúlené v dlhých zimných kabátoch. Kráčajú ruka v ruke cez veľký les, vidia obrovský dub so zlatými listami a pod ním kopec darčekov.

Scéna 3 - Cesta späť domov

Keď začne padať sneh, matka s dcérou v sprievode lesných zvieratiek odchádzajú do svojho rodinného domu s rukami plnými darčekov. Víta ich babička, ktorá stojí pri okne a pozýva ich dnu.

Scéna 4 - Vianočný stromček

Za súmraku prichádza celá rodina so sviečkami do záhrady, aby sa zhromaždila okolo veľkého, krásne ozdobeného vianočného stromčeka. Babička a jej vnučka kladú všetky darčeky pod stromček, zatiaľ čo ostatní ho osvetľujú. Rodina sa teší zo vzájomného stretnutia v atmosfére zdieľania a radosti.

Footer Mobile Header