background image
Vyhľadať obchod

Black Friday
2023


Otázka.  Kedy je v Marionnaud Black Friday?
Odpověď: Tento rok sa Marionnaud Black Friday koná v piatok 25. listopadu. Ale sledujte online a vo svojej e-mailovej schránke najdete prekvapenie a ponuky z predpredaja v období pred Black Friday.
Pokiaľ ešte nedostávate naše e-maily od Marionnaud, môžete sa zaregistrovať tu:
https://www.marionnaud.sk/vernostnyprogram

Otázka.Aké produkty sú zahrnuté v akcii Marionnaud Black Friday?
Odpověď: Vo výpredaji Marionnaud Black Friday bude pre každého niečo! Prezrite si našu starostlivosť o pleť, parfémy, make-up a ďalšie kozmetické rady, vrátane darčekových setov , podľa svojho gusta a užite si skvelé úspory!

Otázka.Aké sú podmienky pre vrátenie produktov z Marionnaud Black Friday?
Odpověď: Pokiaľ ste niečo zakúpili v akcii Marionnaud Black Friday a zmenili ste názor, môžete nám to vrátiť podľa našich pravidiel vrátenia produktov . Viac informácii nájdete tu: https://www.marionnaud.sk/obchodne-podmienky

Otázka.Ako môžem získať informáciu o výpredaji Marionnaud Black Friday?
Odpověď: Zaregistrujte sa, aby ste se stali členom Marionnaud Privilege a dostávali emailové správy o Black Friday. Keď sa zaregistrujete, budete nielen jeden z prvních, ktorí budú dostávať správy o našom Black Friday výpredaji, ale môžete si tiež užívať členské výhody po celý rok, vrátane narodeninových zliav, prístupu k exkluzívnim ponukám , vzorky zdarma a mnoho iného.
Ešte nieste členom a chcete vedieť viac ? Môžete sa zaregistrovat tu: https://www.marionnaud.sk/vernostnyprogram

Otázka.Má Marionnaud zľavu na Cyber Monday?
Odpověď: Áno! Staňte sa členom Marionnaud Privilege a dostávajte aktualizácie priamo do vašej schránky.

Otázka.Môžem si vytvoriť nákupný zoznam , skôr než budú ponuky Marionnaud Black Friday zverejnené?
Odpověď: Áno, môžete a milujeme vaše nadšenie! Chcete si vytvoriť nákupný zoznam, vytvorte si účet Marionnaud a kliknete na srdiečko na produktových stránkách na našom webe a tieto produkty sa uložia do vášho zoznamu prianí. Vytvorením účtu Marionnaud môžete hneď využívať skvelé ponuky a výhody, vrátane získávania bodov za každý nákup, ktoré môžete uplatniť v akcii Marionnaud Black Friday.