MOŽNOSTI DORUČENIA

MOŽNOSTI DOPRAVY DĹŽKA DODANIA CENA DOPRAVY
nákup do
39 €
Nákup nad
39 €
CCExpress
Kuriér SPS
2 - 3 dni 3.25€ Zdarma
2 - 3 dni 3.45€ Zdarma
1- 2 dni Zdarma Zdarma
Click & Collect Express

BRT CORRIERE ESPRESSO

5€50

24/48H*

DOPRAVA

 
Objednávky z Marionnaud.sk sa doručujú iba v rámci Slovenskej republiky. Spôsob dopravy si zákazník zvolí v objednávke.


 

PODMIENKY DORUČENIALehota na odoslanie objednávky je 2 – 3 pracovné dni v závislosti od aktuálnych zásob a miesta doručenia príslušnej zásielky.Objednávky uzavreté v sobotu, nedeľu a štátne sviatky budú spracované prvý pracovný deň podľa vyššie uvedeného časového rozvrhu.Zásielky sa doručujú v pracovné dni a to v čase medzi 9:00 – 17:00 hodinou.

Všetky výrobky Marionnaud sú doručované nové, v pôvodnom balení od výrobcu. Výrobky sú zapečatené a zaistené po celý čas doručovania. Sťažnosti, čo sa týka porušeného obalu, je potrebné vzniesť počas prítomnosti kuriéra. Marionnaud.sk nenesie zodpovednosť za dlhší čas doručenia vinou udalostí mimo kontroly Marionnaudu, najmä: zásahov vyššej moci (zemetrasenia, povodne a pod.), zásahu štátnej moci, štrajkov a pod.

Objednávky budú zaslané na adresu uvedenú v objednávke ako adresa pre doručenie; vyplňte, prosím, toto políčko správne, aby ste zamedzili omeškaniu dodávky alebo mimoriadnym nákladom.NIE STE S NÁKUPOM SPOKOJNÝ?
Žiaden problém: tu nájdete všetky informácie ako tovar vrátiť https://www.marionnaud.sk/returns
livraison
V prípade, že potrebujete ďalšie infromácie, kontaktuje prosím našu zákaznícku linku prostredníctvom telefónneho čísla +421901902663 (linka je dostupná od pondelka do piatka od 8:00 - 16:00.) alebo napíšte mail na adresu: eshop@marionnaud.sk