background image
Vyhľadať obchod

den otcov

Tento rok darujte otcovi na Deň otcov niečo špeciálne, čím vyjadríte, ako veľmi ho máte radi a vážite si ho. Vyberte si z našej širokej ponuky kozmetiky pre mužov, ktorá je jedinečným darčekom na Deň otcov.

Naše najžiadanejšie parfumy sú ideálny spôsob, ako poďakovať otcom, ktorí boli celé roky vždy nablízku a s láskou usmerňovali a radili (a poskytovali bezplatnú taxislužbu).

Ak hľadáte darček za svoje deti alebo niečo pre nového otecka, ktorý sa ešte len učí zvládať svoju rolu, inšpirujte sa výberom telovej a kúpeľovej kozmetiky, ktorá poskytne chvíle oddychu a relaxácie. Od radosti určite stratí reč.

Je vo vašom živote niekto blízky, kto vám vždy bol ako otec? Prejavte svoju vďačnosť a otvorte mu bránu do nového sveta pleťovej kozmetiky. V našej kolekcii darčekov ku Dňu otcov nájdete všetko od prostriedkov na čistenie pleti po zvlhčujúce prípravky, tvárové masky a pílingové produkty – ani neuverí, čo všetko môže mať. Alebo ak je už neprekonateľným odborníkom v tejto oblasti, je pravý čas na doplnenie skrinky s kozmetikou.

Tento rok si nenechajte prekvapenie pre otca na poslednú chvíľu. Marionnaud je to najlepšie miesto na výber jedinečných darčekov, vďaka ktorým sa bude každý otec na duchu aj na tele cítiť ako v bavlnke. Veď si to naozaj zaslúži.

Nakúpiť