background image
Vyhľadať obchod

Dlhotrvajúce ekologické vône

Alien Goddess

Objavte vôňu Divine: Alien Goddess

Ste pripravení na niečo výnimočné? Značka MUGLER prináša svoju doposiaľ najfascinujúcejšiu a najharmonickejšiu ženskú vôňu: Alien Goddess. Úžasná kvetinová, orientálna parfumovaná voda, oslnivo intenzívna zvnútra aj zvonku, žiari iskrivým talianskym bergamotom, poteší príjemnými tónmi kokosu a ulahodí duši upokojujúcou vanilkou Bourbon. Tento ohromujúci prírastok ikonickej rady Alien pokračuje v úsilí značky MUGLER priniesť spoľahlivý luxus dostupný pre všetkých. Vznešená vôňa vzniká kombináciou celej škály prísad z hodnoverných zdrojov, a ekologický, opakovateľne použiteľný flakón znamená, že vôňu Alien Goddess môžete používať donekonečna a súčasne byť láskavejší k planéte.

Group Mugler

Váš celoživotný parfum

Tvorivá inšpirácia pri tvorbe flakónov značky MUGLER nepozná hraníc, od dokonalého, slnečnými lúčmi inšpirovaného talizmanu vône Alien Goddess až po mnohostrannú hviezdu parfumu Angel. Vďala priekopníckej ceste trvalo udržateľného luxusu, ktorou sa značka MUGLER vydala už v roku 1992, sa nebudete musieť rozlúčiť s obľúbeným flakónom ani charakteristickým parfumom, pretože každý flakón možno opätovne naplniť doma a vo vybraných obchodoch.

Prostredníctvom jedinečného systému dopĺňania, ktorý zachováva bezhraničný pôžitok z vône Alien Goddess, znížite spotrebu plastu o 67 %, skla o 53 %, papiera o 32 % a kovu o 9 %. *

*Použite náplň 30 ml + 100 ml namiesto 4 x 30 ml

Doplňte si flakón – doma alebo v obchode

Doprajte svojmu exkluzívnemu flakónu od značky MUGLER druhý (alebo tretí, štvrtý) život tým, že ho v obchode naplníte pomocou unikátnej fontánky od spoločnosti MUGLER. Alebo ak si chcete doplniť milovanú fľaštičku sami, môžete si objednať náplň priamo k vám domov.

Refillable Mugler

Ako na to: Dopĺňanie doma

1. krok:Objednajte si online naplniteľný flakón, ktorý vám doručia až k dverám.
2. krok: Po dodaní náplne odstráňte uzáver z flakónu a vyberte pumpičku.
3. krok:Vezmite naplniteľný flakón a pomocou lievika prelejte parfum do fľaštičky v tvare talizmanu.
4. krok: Upevnite pumpičku späť a nasaďte uzáver.

Ako na to: Dopĺňanie v obchode

1. krok: Dbajte na to, aby ste flakón od značky MUGLER uchovali, až kým nie je úplne prázdny.
2. krok: Odneste prázdny flakón od parfumu do najbližšieho obchodu.
3. krok:Poradca v obchode vám doplní flakón.
4. krok:Vezmite si naplnenú fľaštičku domov a už si len užívajte.