background image
Vyhľadať obchod

Green Beauty

Nakupujte prírodnú kozmetiku a udržateľné značky s dôverou v Marionnaud. Tu si môžete prezerať všetky produkty od vegánskej kozmetiky a produkty značiek, ktoré sú šetrné k prírode až po znovu naplniteľné a recyklovateľné riešenia. Vitajte na jednom mieste, kde nájdete luxusný prírodný šampón, vegánske maskary, organickú krásu, receptúry bez receptov a ešte oveľa viac!

Prírodná kozmetika

IMAGE2

Keďže si mnohí milovníci krásy stále viac uvedomujú, čo si nanášajú na tvár, telo a vlasy, Marionnaud s potešením ponúka rad prírodnej kozmetiky, ktorá je šetrnejšia k vašej pokožke a planéte. Objavte produkty starostlivosti o pleť a make-up, prírodný opaľovací krém bez nezmyselných receptúr a jemnú starostlivosť o vlasy, ako sú prírodné šampóny a kondicionéry.

Vegánska kozmetika

IMAGE2

Zaradiť do svojej beauty rutiny produkty vegánskej kozmetiky nebolo nikdy jednoduchšie vďaka luxusnému výberu dostupnému v Marionnaud. Nakupujte produkty starostlivosti o pleť s rastlinnými výťažkami, mejkap so silnými pigmentmi,dokonalé vegánske parfumy a nevyhnutný je aj vegánsky opaľovací krém, to všetko bez zložiek živočíšneho pôvodu.

Znovu naplniteľné produkty

IMAGE1

Zmena vašej kozmetickej rutiny tak, aby obsahovala viac znovu naplniteľných produktov, je vynikajúcim krokom k udržateľnejšiemu spôsobu života. Objavte svoje „forever produkty“ z našej ponuky znovu naplniteľných možností, vrátane inovatívnych znovu naplniteľných flakónov na parfumy, doplňovacích systémov na make-up a obalov na starostlivosť o pleť, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa dali znova a znova použiť.

Marionnaud Green

IMAGE3

Zažite krásu bez kompromisov s radom našej značky Marionnaud Green. Každý produkt, od starostlivosti o pleť až po starostlivosť o telo, je vytvorený s minimálne 90% zložkami prírodného pôvodu, takže sa môžete ponoriť do novej vlny prírodnej kozmetiky. Objavte holistický rad krásy, ktorý kladie vašu pokožku a životné prostredie na prvé miesto, exkluzívne na Marionnaud.sk.

Kozmetika s recyklovateľným obalom

IMAGE2

Ak hľadáte ekologickejšie možnosti, ako sú napríklad recyklovateľné obaly, ktoré vám pomôžu zefektívniť vaše úsilie o udržateľnosť, máte šťastie. Zozbierali sme najlepšie recyklovateľné produkty dostupné v Marionnaud, ktoré môžete začleniť do svojej každodennej kozmetickej rutiny.