background image
Vyhľadať obchod

NAŠE TAJOMSTVO MORA

Príbeh La Mer je príbehom nádeje, uzdravenia a hlbokej úcty jedného človeka k sile živého mora. Príbeh Créme de la Mer začal, keď sa Dr. Max Huber vážne popálil pri nehode v laboratóriu a bol inšpirovaný k vytvoreniu vlastného osudu. Kým cez deň bol fyzik leteckého priemyslu, v noci zasnene obdivoval hviezdy na oblohe a dúfal, že raz bude môcť predstaviť regenerujúcu silu oceánu, ku ktorému sa cítil tak pripútaný. 6 000 experimentov a 12 rokov výskumu viedlo k životnému objavu: fermentačnému procesu, ktorý transformoval morskú chaluhu a ďalšie čisté prísady v elixír Miracle Broth ™. Tento elixír obnovujúci bunky v srdci Crème de la Mer konečne zlepšil stav jeho pokožky a teraz aj vašej.

#LOVELAMER

JEDNO MIESTO NA SVETE

V panenských vodách na ostrove Vancouver Island riasy ručne zbierame v snahe podporiť ich udržateľnosť pre ďalšie generácie. Jedna z najrýchlejšie rastúcich rastlín na svete s výnimočnými samoregeneračnými schopnosťami, je riasa obrovská, ktorá je srdcom Miracle Broth.

Zakaždým, keď je Miracle Broth vytváraný, obsahuje kvapky z dávky, ktorá mu predchádzala, čím vzniká nadčasové puto s naším originálom. Dnes je Miracle Broth v srdci každého produktu La Mer, pre Crème de la Mer je rovnako dôležitý ako samotné more.

La Mer

HRDINA. IKONA.
JEDINEČNÝ HYDRATAČNÝ ZÁZRAK

Crème de la Mer, hydratačný krém, ktorý to všetko začal. Má jedinečnú schopnosť transformovať pleť, vďaka hĺbkovej hydratácii pomáha bojovať so suchou pokožkou. Pleť je prirodzene rozjasnená a obnovuje sa regeneračný proces pleti.