INFORMÁCIE O PRODUKTE

THALGO HYALU-PROCOLLAGNE - Intenzívne nápravné sérum na vrásky

Intenzívne nápravné sérum s vysokou koncentráciou kyselín hyaluronových viditeľne vyhladzuje aj hlboké vrásky počas 14 dní.

Intenzívne nápravné sérum na vrásky Thalgo Hyal-Procollagene má trojitú účinnosť proti vráskam. Kombinácia troch kyselín hyaluronových a morského pre-kolagénu pleť okamžite vypína, viditeľne vyhladzuje vrásky a postupne vypĺňa aj hlboké vrásky zvnútra. Organický extrakt semien lucerny podporuje bunkovú obnovu a stimuluje syntézu kyseliny hyalurónovej a kolagénu I. Sérum má dvakrát väčšiu koncentráciu aktívnych látok oproti krémom. Jeho ľahká fluidná gélová textúra ľahko preniká do pleti pre dosiahnutie maximálnej účinnosti.

Použitie: Ráno a večer na dôkladne vyčistenú pleť pred použitím Hyal-Procollagene gélového alebo bohatého krému.

Rada Hyal-Procollagene je morská expertná starostlivosť pre vyplnenie i hlbokých vrások. S vekom dochádza v pleti k úbytku prirodzených hydratačných faktorov, poklesu bunkovej obnovy a produkcie kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Vrásky pribúdajú a prehlbujú sa. Produkty radu Hyal-Procollagene s trojicou kyselín hyaluronových a pre-kolagénom pôsobí v troch úrovniach pleti: na povrchu, v epidermis a v dermis. Pleť vypínajú, vyhladzujú a vypĺňajú zvnútra.

Kyselina hyalurónová s vysokou molekulovou hmotnosťou nasýti pleť vodou a okamžite vypne jemné linky. Kyselina hyalurónová so strednou molekulárnou hmotnosťou stimuluje tvorbu epidermálnej kyseliny hyalurónovej a aktivuje bunkovú obnovu pre vyhladenie vrások. Kyselina hyalurónová s nízkou molekulárnou hmotnosťou a morský pre-kolagén stimulujú syntézu kolagénu I, III a IV a kyseliny hyalurónovej pre postupné vyplnenie hlbokých vrások zvnútra. Produkty majú ženskú, sviežu, morskú vôňu.