INFORMÁCIE O PRODUKTE

#

ARMANI MY WAY

OBJAVTE NOVÚ DÁMSKU VÔŇU

MY WAY je talizmanom, ktorý v sebe nesie všetky dôležité stretnutia.Modro-zlaté viečko v podobe kameňa symbolizuje Zem.

Modrá je univerzálna farba, ktorá nás všetkých spája. Naopak, zlatý prstenec s logom Giorgio Armani je symbolom jedinečnej cesty okolo sveta plnej unikátnych zážitkov. Luxusná modrá textília je ódou na ikonický módny svet značky Armani. Každá z troch veľkostí vôní MY WAY, 30, 50 alebo 90 ml, sa dá po vypotrebovaní otvoriť a doplniť pomocou náplne s rovnakou vôňou. Náplň MY WAY sa predáva v 150 ml flakóne v krabičke (bez celofánového obalu).

NA KAŽDOM OKAMIHU ZÁLEŽÍ 

 

 

MY WAY je vôňa objavovania. Vôňa pre ženu, ktorá má otvorenú myseľ, je zvedavá, sama sebou, pripravená rozširovať svoje obzory a zažívať zmysluplné okamihy a stretnutia po celom svete.

 

#
#
#

VRCHNÉ TÓNY

Bergamot z Kalábrie a pomarančový kvet z Egypta.

SRDCE VÔNE

Tuberóza a jazmín z Indie.

SPODNÉ TÓNY

Cédrové drevo z Virgínie, vanilka z Madagaskaru a biele pižmo.
UDRŽATEĽNE ZÍSKAVANÉ INGREDIENCIE

Tón pomarančového kvetu, ktorý sa získava z ručne zbieraných horkých pomarančov v Egypte, je vytvorený pomocou procesu extrakcie tzv. effleurage metódou. Indická tuberóza sa zbiera ručne neďaleko mesta Maisúr v Indii, v štáte Karnataka. Vanilka sa získava prostredníctvom udržateľného a zodpovedného programu podporujúceho miestne komunity na Madagaskare.

#
#OTVORTE. NAPLŇTE. ZOPAKUJTE.

Náplň parfumovanej vody MY WAY má inovatívny dizajn, ktorý vám umožní doplniť si flakón bez straty jedinej kvapky vône.

MAJSTROVSKÉ DIELO

Výroba každého flakónu vône MY WAY predstavuje cestu sama o sebe, spájajúcu remeslo s inováciou. Vôňa MY WAY vo flakóne s hladkými líniami a modrým kameňom opásaným zlatým prstencom s logom Giorgio Armani, nesie v sebe všetky dôležité stretnutia. Na každom okamihu záleží.

#