INFORMÁCIE O PRODUKTE

#Módny dom Tiffany, preslávený svojimi znamenitými a ikonickými šperkovými dizajnmi, predstavuje parfumovú vodu Tiffany, ktorá je osviežujúcou kvetinovou pižmovou vôňou modernej ženy.

VÔŇA

Parfumová voda Tiffany je oslnivá a moderná vôňa, ktorá sa otvára vibrujúcimi vysokými tónmi „vert de mandarine“. Srdce tvorí vzácny kvet kosatca a táto autentická ingrediencia dodáva vôni silu a ženskosť, ktoré sú s jemnosťou a sofistikovanosťou základom zloženia. Vôňa Tiffany & Co. zanecháva na pokožke zmyselnú vrstvu s teplými odtieňmi pačuly obalenej jemnými pižmovými tónmi.

#
#
#
#

Vert de Mandarine

Kosatec

Pačula, Pižmo

KAMPAŇ

Predstavujeme novú parfumovú vodu Tiffany Eau de Parfum Intense, bohatšiu a hlbšiu verziu pôvodnej vône. Vďaka novému uchopeniu autentického kosatca je táto vôňa naplnená výnimočnou hĺbkou obalenou v luxusnom teple ambry a benzoínu.


V štýle jarných vôní

#

Romantická, dobrodružná, radostná. Akú vôňu chcete darovať túto jar? Pozrite si ponuku našich krásnych vôní, ktorými môžete obdarovať svoju milovanú. Ak miluje štipku luxusu, potom je pre ňu kvetinové pižmo od Tiffany & Co's najlepší priateľ. Alebo ak je v hĺbke duše romantička, určite sa nezmýlite so zasnenou vôňou Chloé. Ak hľadáte niečo ovocné a zábavné, siahnite po Burberry Her, alebo pre ňu môže byť tá správna voľba sofistikovaná citrusová vôňa parfumu Calvin Klein Women. Chcete spraviť romantické gesto? Potešte ju mámivou kvetinovou vôňou ako Gucci Bloom alebo Chloé Love Story.

Mohlo by vás zaujímať

0 of 13

Naše odporúčania

0 of 14