background image
Vyhľadať obchod

OBJAVTE SVET SISLEY PARIS

 

Príbeh písaný od r. 1976

Sisley Paris je prémiová francúzska značka kozmetiky založená na hlbokých znalostiach mechanizmov pleti a pokročilých vedeckých výskumoch, ktorá ponúka inovatívne formuly rešpektujúce celistvosť a harmóniu pleti.

Sisley

S využitím prvotriednych výťažkov z rastlín, najúčinnejších aktívnych ingrediencií, prísad prírodného pôvodu a jedinečných odborných znalostí v oblasti fytokozmetiky vyvíjajú laboratóriá Sisley Paris produkty s mimoriadnymi účinkami a najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Okrem produktov určených na starostlivosť o pleť či dekoratívnej kozmetiky, vôní a slnečnej starostlivosti predstavila značka Sisley Paris aj radu Hair Rituel by Sisley, ktorá sa sústreďuje na starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku.

OBJAVIŤ
Sisley

Hlboká znalosť prírodných síl

V jadre všetkých produktov značky stojí hlboká inšpirácia prírodou, jej schopnosťou regenerácie, obrany a adaptácie. Za dlhoročným výskumom stoja multidisciplinárne tímy botanikov, chemikov, biológov, farmaceutov a inžinierov, ktorí neustále pracujú na nových zloženiach a objavovaní kľúčových zložiek. Výsledkom sú nadčasové, hviezdne produkty.

OBJAVIŤ
Sisley

OŠETRUJÚCA KOZMETIKA

Poznatky z oblasti rastlinnej ríše a pochopenie pleti umožnili značke Sisley vytvoriť kompletný rad produktov starostlivosti o tvár pre širokú škálu typov pleti a rôznych vekových kategórií, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali ich konkrétne potreby: hydratácia, spevnenie, rozjasnenie, čistenie atď. Spolu s radom starostlivosti o pleť ponúka aj ochranu pred slnkom a starostlivosť o telo.

OBJAVIŤ
Sisley

OŠETRUJÚCI MAKE-UP

Make-up je v kontakte s našou pleťou po celý deň. Sisley si preto zakladá na inovatívnom zložení dekoratívnej kozmetiky s aktívnymi látkami a rastlinnými extraktmi, ktoré pleť vyživujú počas celého dňa. Objavte vysokú pigmentáciu, žiarivé farby a jedinečné textúry týchto produktov.

OBJAVIŤ
Sisley

SVET SVIEŽICH VÔNÍ

Svet vôní Sisley je ovplyvnený umeleckými inšpiráciami zakladateľov. Jednotlivé vône sú vyjadrením tvorivej osobnosti, odrážajú individualitu a osobitosť. Každá z dizajnérskych vôní rozpráva svoj vlastný príbeh. Kombinujú originálne, mimoriadne kvalitné suroviny prírodného pôvodu a radia sa medzi najúspešnejšie francúzske vône.

OBJAVIŤ

OBJAVTE BESTSELLERY ZNAČKY

Rada Black Rose

Rada ošetrujúcich prípravkov s výťažkami z čiernej ruže sa preslávila svojou delikátnou vôňou a okamžite viditeľnými účinkami. Vďaka svojmu zloženiu bohatému na vyživujúce ingrediencie pleť rozjasňuje, hydratuje a obnovuje jej mladistvý vzhľad. Nechajte sa uniesť jej návykovou vôňou.

OBJAVIŤ

Rad Sisleÿa

Ucelená starostlivosť proti starnutiu pleti založená na najmodernejšej anti-age technológii a aktívnych ingredienciách, ktorá slávi celosvetový úspech, sa zameriava na rôzne mechanizmy starnutia pleti, vyhladzuje vrásky, spevňuje, hydratuje a rozjasňuje pleť. Jej formula kombinuje viac ako 50 rôznych prírodných zložiek a vyžiadala si 10 rokov výskumu.

OBJAVIŤ

La Cure

Štvortýždňová kúra, ktorá je výsledkom dlhoročného výskumu základných bunkových aktivít a mechanizmov, postupne obnovuje spomalené prirodzené regeneračné mechanizmy pleti a hĺbkovo ju vyživuje.

OBJAVIŤ