background image
Vyhľadať obchod

 

NÁŠ SVET"Od tej doby, čo sme začali používať prírodné rastlinné výťažky, nás znovu a znovu fascinoval neuveriteľný svet, ktorý sme s nimi objavili."

HUBERT D’ORNANO

Sisley-Paris je francúzska luxusná kozmetická značka založená Hubertom a Isabelle d'Ornano, a bola jednou z prvých spoločností využívajúcich fyto-kozmetológiu. Kombinácia toho najlepšieho z prírody a vedy, Sisley-Paris ponúka oceňovanú starostlivosť o pleť, starostlivosť na opaľovanie, make-up a vône, rovnako ako rad vlasovej starostlivosti Hair Rituel by Sisley-Paris.

„Jedinečné know-how našich výskumných laboratórií je založené na našom globálnom prístupe ku kráse. Spája odborné znalosti o pokožke - mechanizmy kože a jej prostredia - a jedinečnú odbornosť a zvládnutie fyto-kozmetológie. Spojením toho najlepšieho z prírody s najpokročilejšou vedou ponúka každý produkt Sisley viditeľné výsledky a radosť z používania. Naše produkty sú základnými kameňmi reputácie značky po celom svete.

 

SISLEY EXPERTÍZAJedinečné know-how našich výskumných laboratórií je založené na našom globálnom prístupe ku kráse. Spája odborné znalosti o pokožke - mechanizmy kože a jej prostredia - a jedinečnú odbornosť a zvládnutie fyto-kozmetológie. Spojením toho najlepšieho z prírody s najpokročilejšou vedou ponúka každý produkt Sisley viditeľné výsledky a radosť z používania. Naše produkty sú základnými kameňmi reputácie značky po celom svete.

Fyto-kozmetológia je veda, v ktorej Sisley vyniká. Životná energia rastlín, ich adaptívny a regeneračný potenciál, rovnako ako ich ochranné systémy, boli všetky umiestnené do služieb krásy. Táto veda je aplikovaná na Sisley starostlivosť o tvár, starostlivosť o telo a slnečnú starostlivosť, rovnako ako jej make-up.

 
Skincare

STAROSTLIVOSŤ

Ultra-rozjasňujúci
Fyto-kozmetológia je veda, v ktorej Sisley vyniká. Životná energia rastlín, ich adaptívny a regeneračný potenciál, rovnako ako ich ochranné systémy, boli všetky umiestnené do služieb krásy. Táto veda je aplikovaná na Sisley starostlivosť o tvár, starostlivosť o telo a slnečnú starostlivosť, rovnako ako jej make-up.

Objavte
Make-up

MAKE-UP

"Sisley-Paris sa zaviazalo k zachovaniu krásy pleti prostredníctvom svojej inovatívnej rady líčenia. Kolekcia obsahuje rozjasňujúce farby, ultračisté pigmenty, vysoko účinné textúry a rastlinné prísady pre podporu zdravej pleti. Kozmetické produkty Sisley-Paris skrášľujú tvár a rešpektujú pleť; perfektný doplnok vášho rituálu starostlivosti o pleť."

Objavte
Fragrance

VÔŇE

"Vôňa je výtvorom rovnako ako umelecké alebo hudobné dielo" - Isabelle d'Ornano

Objavte
Hair_Rituel

HAIR RITUEL BY SISLEY

"Výskum spoločnosti Sisley poskytuje svoje odborné znalosti v oblasti starostlivosti o vlasy na základe dvoch pozorovaní: zloženie a fungovanie pokožky tela a zloženie a fungovanie pokožky hlavy sú veľmi podobné. Faktory, ktoré poškodzujú krásu pokožky (stres, únava, znečistenie, genetické starnutie ...), sú rovnaké ako tie, ktoré útočia na vlasy a pokožku hlavy.

Aby sa vlasom a vlasovej pokožke venovala rovnaká pozornosť ako pleti , navrhlo Sisley novú značku Hair Rituel by Sisley, rad vysoko účinnej starostlivosti pre ženy a mužov s pomocou silnej koncentrácie rastlinných výťažkov, éterických olejov, minerálov, vitamínov a bielkovín."

Objavte
 
 

Objavte naše bestsellery

 
Black_Rose_collection Black Rose Collection Objavte
Anti-age_collection Sisleÿa L'Intégrale Anti-Age Collection Objavte
Velvet_collection Velvet Collection Objavte
Phyto-twist_collection Phyto Twist Collection Objavte
Foundations Foundations Objavte
Phyto-rouge Phyto Rouge Objavte
Eau de Campagne Eau de Campagne Objavte
Eau_du_Soir Eau du Soir Objavte
Velvet_collection Izia La Nuit Objavte