background image
Vyhľadať obchod
 

OBJAVTE SVET SISLEY PARIS

 

Príbeh písaný od r. 1976

Sisley

OBJAVTE SVET SISLEY PARIS Príbeh písaný od r. 1976

Sisley Paris je prémiová francúzska značka kozmetiky založená na hlbokých znalostiach mechanizmov pleti a pokročilých vedeckých výskumoch, ktorá ponúka inovatívne formuly rešpektujúce celistvosť a harmóniu pleti.

S využitím prvotriednych výťažkov z rastlín, najúčinnejších aktívnych ingrediencií, prísad prírodného pôvodu a jedinečných odborných znalostí v oblasti fytokozmetiky vyvíjajú laboratóriá Sisley Paris produkty s mimoriadnymi účinkami a najvyššími bezpečnostnými štandardmi. Okrem produktov určených na starostlivosť o pleť či dekoratívnej kozmetiky, vôní a slnečnej starostlivosti predstavila značka Sisley Paris aj radu Hair Rituel by Sisley, ktorá sa sústreďuje na starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku.

Sisley

NAŠA EXPERTÍZA Hlboká znalosť prírodných síl

V jadre všetkých produktov značky stojí hlboká inšpirácia prírodou, jej schopnosťou regenerácie, obrany a adaptácie. Za dlhoročným výskumom stoja multidisciplinárne tímy botanikov, chemikov, biológov, farmaceutov a inžinierov, ktorí neustále pracujú na nových zloženiach a objavovaní kľúčových zložiek. Výsledkom sú nadčasové, hviezdne produkty.

OBJAVIŤ

RELAXÁCIA A POHODA

Produkty Sisley Paris ponúkajú rad bohatých textúr a neodolateľných vôní, ktoré prebudia vaše zmysly a premenia Váš rituál starostlivosti na obľúbenú chvíľu dňa.

Sisley

OŠETRUJÚCA KOZMETIKA

Poznatky z oblasti rastlinnej ríše a pochopenie pleti umožnili značke Sisley vytvoriť kompletný rad produktov starostlivosti o tvár pre širokú škálu typov pleti a rôznych vekových kategórií, ktoré sú navrhnuté tak, aby spĺňali ich konkrétne potreby: hydratácia, spevnenie, rozjasnenie, čistenie atď. Spolu s radom starostlivosti o pleť ponúka aj ochranu pred slnkom a starostlivosť o telo.

OBJAVIŤ
Sisley

OŠETRUJÚCI MAKE-UP

Make-up je v kontakte s našou pleťou po celý deň. Sisley si preto zakladá na inovatívnom zložení dekoratívnej kozmetiky s aktívnymi látkami a rastlinnými extraktmi, ktoré pleť vyživujú počas celého dňa. Objavte vysokú pigmentáciu, žiarivé farby a jedinečné textúry týchto produktov.

OBJAVIŤ
Sisley

SVET SVIEŽICH VÔNÍ

Svet vôní Sisley je ovplyvnený umeleckými inšpiráciami zakladateľov. Jednotlivé vône sú vyjadrením tvorivej osobnosti, odrážajú individualitu a osobitosť. Každá z dizajnérskych vôní rozpráva svoj vlastný príbeh. Kombinujú originálne, mimoriadne kvalitné suroviny prírodného pôvodu a radia sa medzi najúspešnejšie francúzske vône.

OBJAVIŤ

OBJAVTE BESTSELLERY ZNAČKY

Sisley

Rada Black Rose

Rada ošetrujúcich prípravkov s výťažkami z čiernej ruže sa preslávila svojou delikátnou vôňou a okamžite viditeľnými účinkami. Vďaka svojmu zloženiu bohatému na vyživujúce ingrediencie pleť rozjasňuje, hydratuje a obnovuje jej mladistvý vzhľad. Nechajte sa uniesť jej návykovou vôňou.

OBJAVIŤ
Sisley

Sisleÿa

Ucelená starostlivosť proti starnutiu pleti založená na najmodernejšej anti-age technológii a aktívnych ingredienciách, ktorá slávi celosvetový úspech, sa zameriava na rôzne mechanizmy starnutia pleti, vyhladzuje vrásky, spevňuje, hydratuje a rozjasňuje pleť. Jej formula kombinuje viac ako 50 rôznych prírodných zložiek a vyžiadala si 10 rokov výskumu.

OBJAVIŤ
Sisley

La Cure

Štvortýždňová kúra, ktorá je výsledkom dlhoročného výskumu základných bunkových aktivít a mechanizmov, postupne obnovuje spomalené prirodzené regeneračné mechanizmy pleti a hĺbkovo ju vyživuje.

OBJAVIŤ