background image
Vyhľadať obchod

VOCE VIVA

Náš hlas žije, je vyjadrením našej individuality. Vôňa Voce Viva je koncipovaná ako pozvánka svetu, aby zdieľal odlišnosti a oslavoval silu hlasu, ktorá inšpiruje.

Značka Valentino, zrodená z viery v samú seba, zo sily utvárať si lepší svet, inšpirovať ostatných a pomôcť každému nájsť svoju vlastnú cestu, predstavuje hlas, ktorý po novom rezonuje optimizmom, sebadôverou a odhodlaním.

Voce Viva Intensa

VOCE VIVA EAU DE PARFUM

Vôňa v sebe spája absolút z pomarančového kvetu, akord zlatej gardénie a taliansky bergamot zjemnený sladkou mandarínkou. Návykové je najmä spojenie machu a vanilky, ktoré tvorí základ vône. Práve kombinácia pomarančového kvetu a gardénie evokuje luxusné návrhárstvo Valentino.

OBJAVTE VIAC
VOCE VIVA EAU DE PARFUM


VOCE VIVA INTENSA

Žiarivý, iskrivý závan bergamotovej esencie, spolu s jemne pikantnou esenciou talianskej mandarínky, prebúdza zmysly zároveň s ikonickou kyticou bielych kvetov, ktoré odhaľujú novú intenzitu: jazmín sambakový. Na maximum sa tu využíva absolút pomarančového kvetu, symbol žiarivej, slnečnej ženskosti. Prekvapí vás tiež akord krištáľového machu odľahčený od zemitejších a ťažších tónov prírodného machu.

KÚPIŤ TERAZ

LADY GAGA

Lady Gaga je hlasom celej generácie a hnutí, ktorý inšpiruje milióny ľudí po celom svete. So značkou Valentino pritom táto speváčka zdieľa viac než len taliansky pôvod. Stelesňuje rešpekt k individualite každého z nás a odvahu byť tým, kým naozaj ste.

Lady GaGa

MÔJ HLAS. MOJA SILA.