INFORMÁCIE O PRODUKTE

Je nová, intenzívnejšia, ženskejšia, trvácnejšia a následkyňa najobľúbenejšej vône - Versace Bright Crystal Absolu!

Milovali ste Bright Crystal, jej nežnosť, ženskosť, príjemné tóny, ktoré boli pre Vás diamantom ako samotné krivky vône?

Versace uvádza svoju novinku, ktorá je následníkom klasickej Bright Crystal a verí, že bude rovnako obľúbená a vyhľadávaná.

Novinka Versace Bright Crystal Absolu je nádherná kvetinovo-ovocná vôňa, s príjemným pižmovým podtónom, ktorá je intenzívnejšia, omnoho trvácnejšia ako jej predchodkyňa, zachováva si však rovnaké krivky parfému, pričom jej intenzívnosť je znázornená silnejšími odtienmi ružovej.    

Tento skvost sa otvára nádhernými prirodzenými a čistými tónmi yuzu, ktorý sa prepletá s ovocným nádychom granátového jablka a sviežosť je podčiarknutá ľadovým akordom. Kvetinové srdce sa nádherne a v dokonalej harmónii prediera púčikmi pivónie, znamenitej magnólie a lotosu, pričom sa krásne prekrýva so sladkými tónmi šťavnatej maliny. Jej zmyselnosť a znamenitosť objavíte v základných tónoch, ktoré znejú rastlinnou ambrou, mahagónom a pižmom, čím zaručia jej trvácnosť a silu.

 

Zloženie vône Versace Bright Crystal Absolu:

Hlava: yuzu, granátové jablko, ľadový akord

Srdce: malina, pivónia, magnólia, lotos

Základ: rastlinná ambra, mahagón, pižmo