INFORMÁCIE O PRODUKTE

Hydratačný rúž s leskom

 

Phyto-Rouge Shine je rúž s leskom na pery novej generácie: dokonalá kombinácia lesku, komfort balzamu a rozplývavá farba rúžu.

Vďaka komplexu Hydrobooster, ktorý sa skladá z kyseliny hyalurónovej a mikroguličiek Konjac Glucomannan, sú pery okamžite vyplnené a vyhladené. Pri opakovanej aplikácii sú pery vyživené, jemné a chránené pred vonkajšími agresiami.
Bohatá, rozplývavá a návyková textúra poskytuje absolútne pohodlie a ultra lesklý efekt.
Jeho čisté zloženie dodáva perám intenzívny lesk a prirodzený jas. Zintenzívnenie farby je umožnené pridávaním ďalších vrstiev pre ideálnu kryciu schopnosť, ktoré je možné upraviť podľa potreby.
Dodáva sa v palete 12 žiarivých a ľahko sa nosiacich odtieňov, od jemnej béžovej po odvážnu brusnicu av dvoch prevedeniach: lesklé a priehľadné.
Puzdro pripomínajúce šperk je zdobené bielymi a zlatými pruhmi zebry, ako je vidieť v kolekcii Phyto-Rouge.
Je k dispozícii aj vo formáte náplne.

Ako sa dopľňa?
Náplň sa zacvakne do základne uzáveru. Odstráňte hornú časť rúžu ťahom hore a zaklapnite novú náplň.

 

Model


Before&After

Ultra sa rozplývajúca a návyková textúra pre žiarivý a ultra lesklý povrch s intenzívnou krycou schopnosťou.


Zloženie starostlivosti o pery: pery sú okamžite hydratované, vyplnené a hladšie. Deň za dňom sú pery vyživené, jemné a chránené.

 
>Aplikujte rúž priamo na pery alebo pomocou štetca. Krytie je možné zostaviť podľa potreby: jedna vrstva zahalí pery do ľahkého závoja farby a lesku, zatiaľ čo niekoľko vrstiev zvýši intenzitu a lesk.

 

 

#