background image
Vyhľadať obchod

OBJAVTE IKONICKÉ PRODUKTY YVES SAINT LAURENT

YSL logo

All HOURS CONCEALER

VŽDY CHCEM VŠETKO
Pre všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy.
Ktorí oslavujú slobodu v každom okamihu. Korektor All Hours Precise Angles.

YSL

MAKE-UP ALL HOURS

Známy svojou 24-hodinovou krycou schopnosťou, obľúbený pre svoju ľahkosť, žiadaný pre výdrž pigmentu - make-up All Hours búra nové hranice technológií. Poskytuje prirodzený matný vzhľad s rozjasňujúcim efektom a pleti dodáva pocit ľahkosti. Make-up ALL HOURS je skrátka jedinečný.

OBJAVIŤ VIAC

KOREKTOR ALL HOURS

YSL Beauté predstavuje nový prírastok do rodiny All Hours, ktorý pokračuje v jej odkaze: krémový korektor na tvár a oči All Hours Precise Angles, ktorý poskytuje dokonalé krytie, nesteká a hydratuje. Krytie tam, kde ho potrebujeme, jemné kontúrovanie tam, kde sa nám to páči.

OBJAVIŤ VIAC
YSL
YSL Image

NÁJDITE SVOJ ODTIEŇ

Ako nájsť svoj odtieň korektora pomocou 3 jednoduchých krokov: 

 1) Najprv určte svoju skupinu farieb - máte svetlú, strednú alebo tmavú farbu pleti? 

2) Ďalším krokom je určenie podtónu pleti. Je studený, neutrálny alebo teplý? Môžete to urobiť tak, že si k tvári priložíte list bieleho papiera. Ak vaša pleť vyzerá v porovnaní s bielym papierom žltastá, má teplý podtón. Ak sa zdá ružovkastá, má studený podtón. A pokiaľ nevidíte žiadnu výraznú farbu, má neutrálny podtón. 

 3) Keď už poznáte tón a podtón svojej pleti, zvoľte stupeň intenzity jej zafarbenia na stupnici od 1 do 10, kde 1 znamená najsvetlejší a 10 najtmavší.

OBJAVIŤ VIAC
YSL
YSL

RUTINA ALL HOURS

Krok 1: Vyberte si odtieň make-upu All Hours a naneste ho buď pomocou štetca pre plné krytie, alebo si vezmite hubku, ktorou zapracujte produkt na miesta, ktoré chcete zakryť. 

 Krok 2: Na zakrytie tmavých kruhov pod očami použite nový korektor All Hours Precise Angles. Na kontúrovanie a definíciu tváre podľa svojich predstáv zvoľte tmavší odtieň korektora. 

 Krok 3: Žiarivú bodku na záver pridajte pomocou pera Touche Éclat Stylo pre jemné a prirodzené rozjasnenie lícnych kostí.

OBJAVIŤ VIAC
YSL Image